محل تبلیغات شما

شرايط ويزاي تحصيلي نيوزيلند


ويزاي تحصيلي نيوزيلند

ويزاي تحصيلي نيوزيلندويزاي تحصيلي نيوزيلند و شرايط عمومي آن


يکي از روش هاي گرفتن اخذ ويزاي نيوزيلند و اقامت نيوزيلند يا زلاندو ويزاي تحصيلي اين کشور است .


نيوزيلند در جنوب غربي اقيانوس آرام و تشکيل شده از دو جزيره بزرگ و تعدادي جزاير کوچک ،نزديک ترين همسايه اين کشور استراليا است اين کشور که داراي طبيعت خيره کننده اي است داراي دانشگاه هاي ممتازي است که داراي رتبه جهاني مناسبي هستند.


نيوزيلند کشور مناسبي براي تحصيل است اين کشور کوچک 268کيلومتري زبان رسمي اش انگليسي است نيوزيلند فقط هشت دانشگاه و 16موسسه پلي تکنيک دارد ويزاي تحصيلي نيوزيلند اين امکان را به شما ميدهد که در دوره هاي تحصيلي مختلف شرکت کنيد.


تحصيل در نيوزيلند


ويزاي تحصيلي نيوزيلند و تحصيل در مدارس


ويزاي تحصيلي نيوزيلند در مدارس نياز به رعايت کردن قوانين و شروط تحصيل در مدارس اين کشور است تحصيل براي بچه هاي 6 تا 16سال اجباري است و اکثرا در 5سالگي به مدرسه ميروند بيشتر بچه ها تا سن 17سالگي براي آماده شدن رفتن به دانشگاه درس ميخوانند برنامه آموزشي مدارس نيوزيلند در دو دوره ابتدايي و دبيرستان است از سنين 5تا 12سال در ابتدايي و از 13تا 17 سالگي در دبيرستان درس ميخوانند.


سيستم آموزشي مدارس هلند طوري طراحي شده است که در دوره ابتدايي تمرکز بيشتري بر خواندن نوشتن و رياضي دارند و در دوره دبيرستان بر روي مهارت هاي زندگي براي کار و تحصيل و شناخت توانايي هاي خود متمرکز است هزينه تحصيل در مدارس خصوصي حدودا 20هزار دلار نيوزيلند در سال است که با توجه به خدماتي که ارايه ميدهند متفاوت است.


مدارک مورد نياز براي ويزاي تحصيلي مدارس اين کشور عبارت است از : • 1 نامه پذيرش مدرسه

 • 2 ضمانت نامه کتبي يا شخصي که به عنوان ولي يا سرپرست شما در نيوزيلند مشخص شده است

 • 3ثابت کردن تمکن مالي براي زندگي در نيوزيلند

 • 4گواهي عدم سوءپيشينه که نشان دهنده سلامت شخصيت شماست


ويزاي تحصيلي نيوزيلند و تحصيل در مقطع کارشناسي


شروط گرفتن ويزاي تحصيلي نيوزيلند در مقطع ليسانس نياز به تحصيلات 12ساله يعني ديپلم و پيش دانشگاهي داريد و ميتواتيد در رشته هاي مختلف مثل علوم طبيعي رياضي رومه نگاري کامپيوتر و حقوق ….تحصيل کرد مدت دوره کارشناسي 3سال است و آغاز ترم هاي تحصيلي در دو ماه فوريه و نوامبر است زمان ثبت نام نيز از 25فوريه تا 15ژوئن و11نوامبر تا20دسامبر است براي گرفتن ويزا بايد با توجه به اين زمان اقدام کرد داشتن مدرک زبان معتبر از ديگر شرايط تحصيل در دوره ليسانس است که بايد دست کم نمره آيتلس 6باشد و مدرک هايPTEوTOFELقبول است.


مدارک مورد نياز براي پذيرش دوره کارشناسي عبارت است از:

 • ارائه ديپلم و ريز نمرات

 • بيانيه شخصي يا انگيزه مالي

 • ارائه مدرک زبان معتبر

 • ثابت کردن تمکن مالي


ويزاي تحصيلي نيوزيلند و تحصيل در مقطع کارشناسي ارشد


براي گرفتن ويزاي تحصيلي در دوره کارشناسي ارشد لازم به گرفتن پذيرش از دانشگاه هاي نيوزيلند است.دانشگاه اوتاگو قديمي ترين دانشگاه در اين دوره فوق ليسانس است 53854نفر دانشجوي خارجي در نيوزيلند است طول اين مقطع تحصيلي دو سال است که سال اول درسي و سال دوم انجام پروژه و تحقيق شروع سال تحصيلي از فوريه تا نوامبر است که بايد قبل از شروع ترم اقدام به گرفتن ويزا کنيد


تحصيل در کارشناسي ارشد نيوزيلند به دوترم تقسيم ميشود از فوريه تا ژوئن و از جولاي تا نوامبر است شما براي گرفتن ويزاي تحصيلي نيوزيلند در اين دوره بايد ليسانس را گرفته باشيد. قابل توجه شما ميتوانيد براي اينکه ويزاي تحصيلي نيوزيلند را در دوره کارشناسي ارشد بگيريد هم رشته تحصيلي مرتبط با کارشناسي خود را ادامه دهيد و اگر به دنبال ياد گرفتن مهارت هاي حرفه اي هستيد قادر هستيد در رشته هاي غير از رشته مرتبط خود تحصيل کنيد داشتن مدرک زبان آيتلس با نمره 6.5لازم است و مدارک هاي TOFELوPTEهم قابل قبول است


مدارک مورد نياز براي کارشناسي ارشد در نيوزيلند عبارت است از:


1رونوشت هاي علمي شما که توسط دانشگاه قبلي شما گواهي شده باشد
2انگيزه نامه يا بيانيه شخصي
3ارائه مدرک زبان معتبر
امکان دارد دانشگاه مصاحبه با شما را از طريق اسکايپ يا تلفن انجام دهد


ويزاي تحصيلي نيوزيلند و تحصيل در مقطع دکتري


ميتوانيد با گرفتن ويزاي تحصيلي نيوزيلند در دوره دکترا اقامت موقت بگيريد دانشگاه هاي نيوزيلند فرصت هاي پژوهشي زيادي براي تحصيلات تکميلي در دوره دکترا و گرفتن آن فراهم ميکند هشت دانشگاه در نيوزيلند هستند که امکان تحصيل در اين دوره و گرفتن ويزاي آن ارائه ميکنند مدت دوره تحصيل در اين دوره3تا4سال است شروع سال تحصيلي از فوريه تا نوامبر است.


دوره تحصيلي دکترا در اين مقطع مثل کتراي انگليس و بقيه کشور هاست زماني که بايد اقدام به ويزا کنيد قبا از شروع ترم است در دوره دکترا شما بايد بر روي يک موضوع علمي تحقيق کرده و با ارائه پايان نامه فارغ التحصيل ميشويد براي گرفتن اين مقط و گرفتن ويزا بايد يک استاد راهنما در کنار شما باشد اامي است که دانشگاه علم و تجربه کافي براي کامل کردن تحصيلات تکميلي در دوره دکتري در موضوع درخواست شما داشته باشد.


دانشگاه بر طبق مدارک موجود اقدام به دادن پذيرش تحصيلي ميکند که در صورت دادن پذيرش اقدام به گرفتن ويزاي تحصيلي کنيد لازم است کارشناسي ارشد خود را همان رشته اي که براي دوره دکترا درخواست داده ايد به پايان برسانيد.


براي گرفتن پذيرش و اخذ ويزاي تحصيلي نيوزيلند در مقطع دکترا نياز به مدارک زير داريد: • 1طرح پيشنهادي وتحقيقي قوي {پروپوزال}که نشان دهنده اصالت و ارزش و عملي بودن ايده شما باشد

 • 2طرح پيشنهادي و تحقيقي شما بايد توسط يک پژوهشگربرجسته يا يک عضو هيت علمي پذيرفته شود

 • 3ارسال ايميل براي دانشگاه و اساتيد انتخابي شما {ايميل ارسالي شما بايد به حد کافي براي استاد انتخابي شما جذاب باشد

 • 4بيانيه شخصي يا انگيزه نامه قوي

 • 5 داشتن مدرک زبان معتبر


 • امکان دارد شما را از طريق گفتگويي اينترنتي يا ويديو کنفرانس دعوت کنند که اين نشانه خوبي است که ميخواهد درباره پروژه شما بيشتر بداند براي مدرک زبان نياز به دست کم آيتلس7داريد واين هم بسته به دانشگاه و رشته شما متفاوت است و مدرک هاي زبان TOFELوPTEقابل قبول است در صورت داشتن شرايط فوق ميتونيد اقدام به گرفتن ويزاي تحصيلي در مقطع دکترا


  ويزاي تحصيلي نيوزيلند و کار دانشجويي


  از جمله مواردي که مورد توجه دانشجويان خارجي است کار در دوره دانشجويي است نيوزيلند جزء کشور هاي است که اجازه کار دانشجويي حدود 20 ساعت به صورت پاره وقت و در ايام تعطيلات به صورت تمام وقت ميدهد در موقعي اين اجاره را داريد که دوره تحصيلي شما دست کم براي دو سال باشد.


  به دنبال شغلي باشيد که با رشته دانشگاهي تون ربط داشته باشد تا از اين طريق تجربه به دست بياوريد و براي رفتن به بازار کار آماده باشيد.لازم است بدانيد که اگر کار کردن خللي در درس خواندن شما ايجاد کند ديگر اجازه کار دانشجويي نخواهيد داشت.


  ويزاي تحصيلي نيوزيلند و بررسي ويزاي همراه


  ويزاي تحصيلي نيوزيلند اين اجازه را ميدهد که همراهي با خود بياوريد فقط دانشجويان خارجي تمام وقت ميتوانند اين کار را کنند ويزاي همراه هم داراي شرايطي است که فرد واجد اين شرايط باشد توان بردن همراه را از طريق ويزاي تحصيلي نيوزيلند خواهيد داشت اين شروط عبارت است از  • همراه بايد حداقل سال سن داشته باشد يا مجوز سرپرست را به همراه خود داشته باشد

  • اگرازدواج کرده باشيد حتما بايد مدارکي بر داشتن چنين رابطه اي در 12ماه گذشته قبل از ارايه تقاضا موجود باشد و اگر کمتر از 12ماه باشد بايد مدارکي رو مبني بر رابطه محکم و مداوم ارائه کنيد

  • اقوام نزديک شرايط حال ويزاي همراه نميباشند

  • گواهي تاييد صحت سلامت

  • گواهي سلامت شخصيت


  اگر همراه شما شرايط زير را داشته باشد ميشه همراه با درخواست ويزايي دانشجويي درخواست ويزايي همراه خود را ارائه کرد .همسر شما که به عنوان همرا با شما مي آيد ميتواند درخواست ويزاي تمام وقت کار بدهد اگر شما در يکي از مقاطع تحصيلي کارشناسي و ارشد و دکتري ويزاي تحصيلي داشته باشد مدارک مورد نياز براي ويزاي همراه به تبع ويزاي تحصيلي نيوزيلند شما امکان پذير است.


  ويزاي تحصيلي نيوزيلند و موقعيت کار پس از تحصيل


  ويزاي تحصيلي نيوزيلند اين فرصت را به شما ميدهد که بعد از فارغ التحصيلي براي دريافت ويزاي کارتا3سال در صورت داشتن شرايط اقامت داشته باشيد ويزاي کار بعد از تمام شدن تحصيل به مدت تحصيلات شما يک تا سه سال باشد.


  اگر کار شما جزء شغل هاي با کمبود نيرو باشه يک شانس داريد و اگر دانشجويي رشته اي هستيد که پيشنهاد شغلي مربوط به آن را داريد امکان دارد واجد شرايط ويزاي کار نيوزيلند براي دوسال باشيد که با اين امکان با ارائه پيشنهاد شغلي خود و مدارک تحصيلي موفق به اخذ اين ويزا شويد .ويزاي تحصيلي نيوزيلند امکان و موقعيت کار رو براي دانشجو هاي خارجي فراهم ميکند.
 • ويزاي تحصيلي نيوزيلند و وضعيت اقامت و اخذ تابعيت پس از تحصيل


  ويزاي تحصيلي نيوزيلند به شما اين امکان را مي دهد که در طول دوره تحصيل خود بسته به نوع تحصيلاتتان اقامت موقت در اين کشور داشته باشيد. شما مي توانيد پس از اتمام تحصيلات خود در نيوزيلند با پيدا کردن کار مناسب اقامت خود را تمديد نماييد و ويزاي تحصيلي نيوزيلند خود را به ويزاي کاري تبديل نماييد. پس از دريافت ويزاي شغلي شما مي توانيد براي اقامت دايم در نيوزيلند تحت گروه مهاجرين ماهر درخواست کنيد.


  فرصت هاي فراواني براي افراد ماهر و متخصص از سراسر جهان وجود دارد. بنابراين با اين نگاه تقريبا سختگيرانه شما بايد شرايط مناسبي از لحاظ مهارت و تخصص داشته باشيد که بعد از 5 سال اقامت در اين کشور به شما اقامت دايم و سپس تابعيت نيوزيلند اعطا گردد.


  همچنين اين امکان نيز وجود دارد که اگر با ويزاي تحصيلي نيوزيلند وارد اين کشور شده ايد، مجدد براي ادامه تحصيلات تکميلي خود ويزاي تحصيلي نيوزيلند را براي مدت زمان تحصيلات تکميلي و دوره خود تمديد کنيد و از اين طريق اقامت موقت خود را دريافت کنيد و پس از آن براي اخذ اقامت دايم نيوزيلند اقدام نماييد. بنابراين ويزاي تحصيلي نيوزيلند در نهايت مي تواند منجبر به اقامت و تابعيت پس از تحصيل شود.


  شما براي اخذ تابعيت نيوزيلند نيازمند ارايه مدارک زير هستيد:  • ارايه و توضيح قصد شما براي شهروندي اين کشور

  • شما بايد 5 سال در نيوزيلند اقامت داشته باشيد

  • دانش زبان انگليسي شما بايد به حد کافي باشد

  • عدم سوپيشينه شما

  • اثبات سلامت شخصيت شما

  • بايد مسيولتها و امتيازات شهروندي نيوزيلند را درک کنيد


  ويزاي تحصيلي نيوزيلند اين امکان را ميدهد که بعد از تحصيل اقامت موقت داشته باشيد شما اين امکان را داريد که بعد از به پايان رسيدن تحصيل اقامت خود را تمديد و آن را تبديل به ويزاي کار کنيد بعد از گرفتن ويزاي شغلي ميشود آن را بعد از 5 سال به اقامت دائم تبديل کرد و اين امکان را داريد که اگر با ويزاي تحصيلي به اين کشور رفته ايد مجدد براي ادامه تحصيلات تکميلي خود ويزايي تحصيلي نيوزيلند را تمديد کنيد و از اين روش اقامت موقت بگيريد و بعد از آن اقدام به دريافت اقامت دائم کنيد.بورس تحصيلي استراليا

شرايط کار دانشجويي در آلمان

جاذبه هاي توريستي ايتاليا

نيوزيلند ,تحصيلي ,ويزاي ,دوره ,تحصيل ,اقامت ,تحصيلي نيوزيلند ,ويزاي تحصيلي ,در دوره ,است که ,تحصيل در ,ويزاي تحصيلي نيوزيلند ,گرفتن ويزاي تحصيلي ,براي ادامه تحصيلات ,ادامه تحصيلات تکميلي

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
Carl Jeffrey Maria Dee Charles negareshgranebartar2 صفحه اي عاشقانه با شعر Anthony rangkar2266 aszkhabar youmovies