محل تبلیغات شما
7 دليل براي تحصيل پزشکي در سنگاپور

7 دليل براي تحصيل پزشکي در سنگاپور7 دليل براي تحصيل پزشکي در سنگاپور


7 دليل اينکه چرا بايد پزشکي را در سنگاپور مطالعه کنيد 


اگرچه ممکن است سنگاپور کوچک باشد ، اما سنگاپور شهرت زيادي براي آموزش و تحقيقات پزشکي در سطح جهاني دارد. از يادگيري با روشهاي نوين تدريس ، گرفته تا تحت آموزش قرار گرفتن در دانشکده باليني و تحقيقاتي با کيفيت ، پزشکي يکي از رشته هاي برتر دانشگاهي سنگاپور است.


پيشرفت سريع سنگاپور در طول يک نسل ، آن را به مرکز رشد و تعالي آموزش و پرورش تبديل کرده است که کيفيت زندگي را ارائه مي دهد که رقابت با آن سخت است.


بهترين هاي شرق در آموزش پزشکي با غرب ديدار مي کنند


سنگاپور از استانداردهاي آموزش استثنايي برخوردار است و پيشرو آموزش عالي در آسيا و حتي در سراسر جهان است ، همانطور که از موقعيت آن در رتبه بندي هاي قدرتمند سيستم آموزش عالي QS 20 نشان داده شده است .


به همين ترتيب ، ساير نهادهاي برتر جهاني به سنگاپور به عنوان مکان ايده آل براي راه اندازي پرديس هاي بين المللي خود نگاه کرده اند. به عنوان مثال ، دانشکده پزشکي Duke-NUS را در نظر بگيريد. دانشکده پزشکي دوک-ناس واقع در مرکز شهر سنگاپور ، يک همکاري بين المللي با دانشگاه ملي سنگاپور و دانشگاه دوک در دورام ، کاروليناي شمالي است که طبق جديدترين رتبه هاي دانشگاه QS جهاني در 25 دانشگاه برتر جهان قرار گرفته اند .


شما تحت يک دانشکده باليني و تحقيقاتي با تجربه آموزش خواهيد ديد و در بيمارستان هاي معتبر دنيا نيز راهنمايي مي شويد


دانشکده پزشکي دوک- NUS با بزرگترين گروه مراقبت هاي بهداشتي عمومي در کشور – خدمات درماني سنگاپور (SingHealth) ، همکاري مشترک برقرار کرده است که براي دانشجويان پزشکي دوک-NUS يک مزيت بزرگ است.


دانشجويان توسط دانشمندان برجسته و باتجربه و دانشکده باليني ، که توانايي هاي گسترده تري از قبيل تفکر انتقادي ، حل مسئله و ذهن کارآفرين را پرورش مي دهند ، تحت آموزش قرار مي گيرند.


وي گفت: “براي اينکه يک موسسه آموزشي موفق پزشکي در آينده باشيم ، بايد بتوانيم سياست هايي را که بر سنگاپورها و نيازهاي بهداشتي آنها تأثير مي گذارد ، شکل دهيم. فارغ التحصيلان ما با چالش هاي باليني و رهبري روبرو خواهند شد و آنها بايد بتوانند با اين چالش هاي نوظهور سازگار شوند ، “به طور خلاصه استاد يان کوران ، معاون آموزشي معاون دوک- NUS.


شما در معرض روشهاي نوآوري تدريس قرار خواهيد گرفت


برنامه دکتري دانشکده پزشکي Duke-NUS ، طيف گسترده اي از دانشجويان از سراسر جهان را به خود جلب مي کند ، و يک برنامه درسي پزشکي دقيق را براي تکميل روش تدريس تازه و ابتکاري خود ، TeamLEAD ارائه مي دهد ، که به دانش آموزان اجازه مي دهد فراتر از حفظ حافظه را ياد بگيرند و فکر کنند.


Tomasz Merta که هم اکنون در رشته دکتراي پزشکي مشغول به تحصيل است ، TeamLEAD را يک تجربه يادگيري مثبت مي داند و مي گويد: “اولين چيزي که از آن عبور مي کنيم يک مسابقه کوتاه است که ابتدا به صورت جداگانه انجام مي دهيم و سپس به عنوان يک تيم که همان است. سرگرم کننده ترين قسمت از آنجا که ما به عنوان تيم به بحث و حمله به سؤالات مي پردازيم.


شما پشتيباني همه را احساس مي کنيد و دانش ما را در تيم هاي ما تکميل مي کند. شما بهتر مي آموزيد و دانش خود را بهتر تثبيت مي کنيد. “Tomasz مي افزايد.


وي گفت: “برنامه درسي سختگيرانه است و خودآموزي زيادي در آن دخيل است ، اما شما همچنين با محصلان خود در مورد محتوا بحث مي کنيد – اين زيبايي برنامه است. کار به عنوان يک گروه يک تجربه لذت بخش است. “مي گويد Samantha Toh ، دانشجوي سال دوم دکتراي پزشکي در دانشکده پزشکي Duke-NUS.


شما يک تجربه آموزشي خواهيد داشت که فراتر از کلاس است


اگرچه تحصيل در رشته پزشکي مي تواند بسيار چالش برانگيز باشد ، اما بسيار سودمند است. مهارت ها و تجربياتي که در طول تحصيل به دست مي آوريد بسيار قابل انتقال است و به شما امکان مي دهد داوطلب شويد و در بخش ها و صنايع جديد کار کنيد.


به عنوان مثال ، سامانتا بخشي از تيم لجستيکي در کمپ سيمبا است که يک اردوگاه کودکان براي کساني است که داراي يک خانواده يا دوست نزديک آنها هستند که به سرطان مبتلا شده اند. اين ابتکار از سال 2009 توسط دانش آموزان دانشکده پزشکي Duke-NUS و دانشکده پزشکي Yong Loo Lin اجرا شده است.


“اين ممکن است از نظر باليني اهميتي نداشته باشد ، اما احساس مي کنم در طول سفر شما مهارت هاي خود را در طول مسير انتخاب مي کنيد ، و معتقدم مهارت هايي که آموخته ام و تجربه اي که در اردوگاه سيمبا تجربه کرده ام ، واقعاً براي من در حرفه من سود خواهد برد.” سامانتا مي گويد.


دانش آموزان دانشکده پزشکي Duke-NUS همچنين به سيستم عاملهاي يادگيري اضافي ارائه مي شوند ، از جمله کار بر روي پروژه هاي غربالگري سلامت جامعه که در آن مي توانند تئوري را عملي سازند ، زيرا آنها با مردم محلي تعامل دارند و در مورد چالش هاي مراقبت هاي بهداشتي واقعي آنها مي آموزند.


شما کار خواهيد کرد و در کنار همسالان از پيشينه هاي متنوع ياد خواهيد گرفت


دانشجويان Duk-NUS از پيشينه هاي متنوعي ، دانشگاهي و حرفه اي متوسط ??برخوردار هستند. هان تيانژو ، سال دوم ، دانشجوي دکتراي پزشکي در دانشکده پزشکي دوک-ناس ، بازتاب خوبي از چنين تنوع در دوک- NUS است. Tianzhuo پس از گذراندن دوره کارشناسي خود در امور مالي ، فعاليت خود را در بخش بانکي آغاز کرد و پس از گذشت چند سال با الهام از پدرش ، تصميم گرفت که پزشکي را دنبال کند.


وي گفت: “والدين من پزشک هستند ، در اعماق من ، من هميشه مي خواستم يکي باشم. و بعد از سالها مطالعه و کار در سنگاپور ، من به سيستمهاي پيشرفته و شيوه زندگي کارآمد در اينجا عادت کرده ام و احساس مي کنم که دوک-ناس بهترين مکان براي ادامه تحصيل است. ”


مانند Tianzhuo ، بسياري ديگر از دانشجويان با مشاغل مختلف متنوع و موفق سابق در زمينه حسابداري ، روانشناسي ، رومه نگاري ، پرستاري ، مهندسي و قانون براي پيگيري يک مسير جديد آکادميک به دوک-ناس مي آيند.


سنگاپور يک پيشرو جهاني در تحقيقات است


مقام اول در رده بندي رقابت هاي جهاني IMD در سال 2019 ، دوم در گزارش رقابت جهاني جهاني انجمن اقتصادي جهاني براي سال 20 و پنجم در فهرست جهاني نوآوري 20 ، گزارش هاي جهاني همچنان به رسميت شناختن سنگاپور به عنوان رهبر جهاني در تحقيق و نوآوري است.


اين که شما تصميم بگيريد که در زمينه زيست شناسي سرطان و سلولهاي بنيادي تخصص داشته باشيد ، يا علوم مغز و اعصاب و اختلالات رفتاري و يا تبديل شدن به علوم راديولوژي حوزه تخصصي خود را انجام دهيد ، شهرت بالاي سنگاپور باعث ايجاد پيوندهاي صنعتي حتي قوي تر مي شود و شما را از فرصت هاي شغلي بالقوه مرفه پس از فارغ التحصيلي در سراسر جهان اشباع مي کند.


سنگاپور داراي کيفيت بالاي زندگي است


سنگاپور با کيفيتي از زندگي روبرو مي شود که رقابت با آن دشوار است و باعث مي شود جايگاه خود را به عنوان بيستمين شهر برتر دانشجويي جهان مطابق با رتبه بندي QS بهترين شهرهاي دانشجويي 2019 بدست آورد . سنگاپور به دليل ماهيت فراگير و تجرب cos جهان وطني – که با ميراث فرهنگي شرق و سبک زندگي غرب شناخته مي شود – مشهور است ، يک گلدان ذوب فرهنگ ، دين و تاريخ است.

بورس تحصيلي استراليا

شرايط کار دانشجويي در آلمان

جاذبه هاي توريستي ايتاليا

، ,مي ,پزشکي ,يک ,سنگاپور ,جهاني ,دانشکده پزشکي ,به عنوان ,پزشکي در ,است که ,پزشکي duke ,براي تحصيل پزشکي ,آموزان دانشکده پزشکي ,دانش آموزان دانشکده

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
مذهبي Jessica Alfonso original-games Greg Bryan Nina Lauren کلاس آموزش ايلوستريتور وبلاگ شخصي